ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ !!! Η ΝΕΑ OCTAVIA ΜΕ ΓΕΝΝΑΙΑ ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ, ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΕΣ ΤΟΥ CLUB !!! (ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΙΧ ΚΑΙ ΤΑΞΙ)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjRJVQcRlPTaoTfzDk7IL6LorXJMNyPJn8F4H-xh9NgGMuXl2FWRAJAdgw-4LevHki2SGNEhKO1_eysbUbswdyhDKXqRRaK68nRXalHdTYCnKQU3J6ew7Vqs1iMbGmvaoIco7chMxz9qEff/s320/20200813_144326.jpg)
Σε συνεργασία με την Skoda Σωτηρόπουλος (Άγιος Στέφανος Αττικής) ισχύει γενναία ειδική έκπτωση για περιορισμένο αριθμό οχημάτων της νέας Octavia, ΙΧ και ταξί. Η έκπτωση είναι χρηματική, πέραν των άλλων δώρων ή
προσφορών που ισχύουν από την εισαγωγική εταιρεία. Το ποσό της έκπτωσης δεν θα το πούμε δημόσια για να μην θεωρηθεί αθέμιτος ανταγωνισμός, μιας και η έκπτωση είναι καθαρά για τα μέλη, τους φίλους και τους αναγνώστες του Club από την Skoda Σωτηρόπουλος.
Αναλυτικά πως θα πάρετε την έκπτωση πέραν των άλλων δώρων
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhpEhe_iEobwBByckTB_3ooYz1UAWfiZBR7DyeQOhmpVzbscOk8oFyuA-QoDEe_Oi4oBGszkLNY2ThB96yVQe-yc4nrZavWnpNtwhNj0uOmNdcUrqbr5U1H3ZQSAXw9xvLep3f-csnBVvb4/s320/20200813_144757.jpg)
Την προσφορά μπορείτε να την στείλετε στο facebook του Club ΕΔΩ
και σε email εδώ
0 σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου