SUMMER EVENT 2017 TESTING FABIA 1.2 TSI
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhWhoERn9dsGX01z4L9wiJjw7W7EYvhW3eKJOxjWyxS-UXq73ZfHE-P9PNnNQA4g2DMm5ryyYeGsKyFHRdI1RhTcNe05STQDtv578RTzrBkiTPDAfGTRbDpYyZPm40MaPPaJA6G24u-RA9v/s320/%25CF%2588%25CF%2587%25CF%2589%25CE%25B2%25CE%25B4%25CE%25B2%25CE%25B4.jpg)
συμμετέχετε στις μεγάλες κληρώσεις. Το πρώτο δώρο είναι μια δωρεάν διαμονή το Σαββάτο 29 Ιουλίου στο ξενοδοχείο Μανιάτικο Village στον Άγιο Νικόλαο Στούπας για 2 άτομα, και το δεύτερο δώρο είναι ένα γεύμα αξίας 50 ευρώ στην ταβέρνα Βουλημενέας στον Άγιο Νικόλαο Στούπας. Οι κληρώσεις θα γίνουν δημόσια την Τετάρτη 26 Ιουλίου.
Η νέα Fabia είναι ευγενική παραχώρηση της Skoda Κοιλάκος
ΓΙΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
χορηγοί επικοινωνίας:
0 σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου