ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΓΡΙΕΜΕΝΗ Η ΝΕΑ OCTAVIA ΤΟ 2019
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjkNr-dcfYuNJq8N8Lo8YPzzf0M6Iq8RfGwA01S7sZALxMk2-5gAhwEex3Z_tr2ylFkk3F3avsu847OxmFY55hakONOvsRqVtPpnr3Fkpsh07zJLSdujc5l8qQkQQQdgDF4nT16aR0yTrfd/s320/skoda-octavia-iv-2020_0_0.jpg)
χρησιμοποιείται ένα "προεξέχον" καπό. Η λεπτή άρθρωση μεταξύ της καμπίνας και του φτερού καθιστά ορατή την υψηλή ποιότητα κατασκευής. Γενικά, η επόμενη Octavia θα κολακεύει και θα είναι μεγαλύτερη. Οι ελαφρώς κεκλιμμένες μπροστινές κολόνες, και μια εκφραστική πλάγια όψη της προσδίδουν μια πιο δυναμική εμφάνιση. Με μήκος 4,70 μέτρων, η Skoda φτάνει ήδη στη μεσαία τάξη. Παραμένει στο notchback με την μεγάλη πόρτα της πόρτας. Με διπλωμένα πίσω καθίσματα, η νέα Skoda προσφέρει σχεδόν 1600 λίτρα όγκου φορτίου. Και όσον αφορά την άνεση και την συνδεσιμότητα, η Skoda Octavia IV (2019) θέλει να σκοράρει: Εκτός από την ευκολία χρήσης του infotainment, θα συνδέεται πλήρως με τηο προηγμένο Skoda Connect Mobile app και θα είναι διαθέσιμο ανά πάσα στιγμή από απόσταση μέσω τηλεφώνου.
0 σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου