KODIAQ COUPE - ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ;
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgWZPeEDcdseLRPdOVfZjeE9BcUqLaiJASm5E8KkeLtvHsDmgcEREqnSvDWm8VE5sl5NahyphenhyphenFqNNUbFVMIjaDKt9Ry6eOMvnk4-FGfwhEYmmc3l8xBxclZ-B_BWj1QKPr19RD8Z3nXdDzyo-/s320/skoda-kodiaq-coupe-probably-won-t-look-like-this-116629_1.jpg)
διαδρομές λίγο off Road. Σε τι θα ήταν απαραίτητο ένα SUV Coupe ; Nα πηγαίνεις πιο γρήγορα στο χώμα ή μήπως θα κάνεις κόντρες με το SUV ; Καλύτερο δεν θα ήταν να δούμε την Octavia VRS με 300+ άλογα που απευθύνεται και σε πιο νεανικό κοινό, μιας και το Leon θα απεξαρτηθεί (σε σχέση με την ιπποδύναμη) από την μητρική εταιρία ; Η να δούμε την νέα fabia VRS να στέκεται αντάξια δίπλα στο Polo GT και στο Cupra ; Η μήπως η Skoda μετά και το Karoq VRS, έχει κατά νού να κάνει δυνατό μπαμ με την νέα Fabia VRS ;;; εν αναμονή
0 σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου