ΑΛΛΑΓΕΣ ΚΑΙ ΝΕΕΣ ΚΑΘΕΤΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΗΣ SKODA
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgYcCIvLqljp_jetMhlhi83V3c6rObqqVhvfc3O2EPTYQi5XTwk1UdL9LTbxcCWdfQ-dAHigyRxWT3JENmqSDoL4kxtSysLpS7pg4mNGkvTfklLbsXxt4_09JRn2DhMd_jLfAOxqySsh_t9/s1600/images.jpg)
Πυρετός ανανέωσης και αναδιοργάνωσης επικρατεί στην Skoda. Ήδη από τις πρώτες μέρες της ανάληψης της η νέα εισαγωγική 'έθεσε χρονοδιάγραμμα δύο ετών για την αναβάθμιση και ανανέωση των σημείων πώλησης και service. Τρεις μεγάλες αντιπροσωπείες - καταστήματα εντός Αττικής ετοιμάζει η Skoda μέχρι τέλος του έτους. Η πρώτη θα βρίσκεται στα Βόρεια Προάστια στο Μαρούσι όπου και θα αντικαταστήσει
το σημερινό κατάστημα της Bentley, η δεύτερη στην λεωφόρο Βουλιαγμένης και η τρίτη στον Κηφισό. Οι δύο πρώτες θα ανήκουν στην Kosmocar και η τρίτη στον όμιλο Σφακιανάκη. Ωστόσο αλλαγές γίνονται και στην επαρχία.
0 σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου