ΔΥΟ ΟΜΟΡΦΕΣ FABIA R5 ΣΤΟ 49ο RALLY ΔΕΘ
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiTqdf6mfdU9ZeknZPW6OZgtjClBvnZt0MspTxqncbUQd0lK0cw_RMbV4V-svWipAlxGFantqdA4WIAvyNK86uLcCgFcT0ARMRVS-E2xocZyAkikSr5gK3a4bgFc811VSuH-d2n-Vc9NqYy/s1600/images+%25281%2529.jpg)
Είναι σίγουρα μια αναβάθμιση για το ελληνικό mοtorsport, και καλούμε όλο τον κόσμο της Β.Ελλάδος να παραβρεθεί στο 49ο ράλυ ΔΕΘ, να δει από κοντά τα αγωνιστικά αυτοκίνητα, και να γεμίσετε το βουνό με κόσμο, μιας και το θέαμα από όλα τα αγωνιστικά αυτοκίνητα που συμμετέχουν θα είναι πλούσιο. Μην ξεχνάμε το σλόγκαν του αγώνα : To παιχνίδι παίζεται στο βουνό και όχι στην κονσόλα.
0 σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου