Η SKODA ETOIMAZEI MΙΣΟΤΟΝΟ ;
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiilDQU_fnTCaQGsHsYtidaJ210vOwMC7DLQuU9pZXSNtdVZ_pQ6ynplfJ_QVAPuuR-nR7x-CB9o5lXNQDwYky7oo6zSjlsbheJG0NzLEyb4R_t-CrCOIb8sbga3wqSxym6z4jKg-vPDID-/s320/Skoda-Vision-T-696x418.jpg)
Είναι γεγονός πως μετά το skoda pick up (felicia) η VW "έπνιξε" το μοντέλο...όλοι ξέρουμε το γιατί..Το ίδιο έγινε και με το νέο
roomster που δυστυχώς και αυτό κατέληξε στο μουσείο της Skoda. Πως θα αντιδράσει η Skoda σε όλο αυτό ; θα κάνει την ¨επανάσταση" της όπως η Audi ; Mην ξεχνάμε πως και ο διακαής πόθος της Skoda για επανεμφάνιση του Coupe βρήκε σε τοίχο από το κεντρικό συμβούλιο του ομίλου για να μην υπάρχει ανταγωνιστής με το scirocco, και πως και η νέα Fabia πλέον δεν βγαίνει σε RS έκδοση, για να μην έχει ανταγωνιστή το polo και το ibiza. Ο κόσμος, και ιδιαίτερα η επαρχία ζητούν μισότονα, Αυτό το μαρτυρά και η υψηλή τιμή που πωλούνται τα μεταχειρισμένα skoda pick up ακόμα και σήμερα.
0 σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου