ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΑΚΡΟΑΣΗ !!!Η ΕΚΠΟΜΠΗ AUTO CLUB - ΚΑΛΕΣΜΕΝΟ ΤΟ SKODA CLUB ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΡΤ - ΠΑΡΙΣ ΠΟΝΤΙΚΑΣ
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEidD-Mmss8n76rbeRoebhaEjyHQq8h2Pt_kjZZ5nk-zcC6btrog0viGft2ETkFh2IW_241KIADksfSCgp5CZhONYWO97eDRi5cFkflk0wWSxNryj1M83LBJAhOcn0OyhYqmf0sc1e2hFq-7/s320/14068206_1254063734613383_6703865188945674181_n.jpg)
Το Σαββάτο 27 Αυγούστου το Club μας ήταν καλεσμένο στην εκπομπή Auto Club με τον Πάρι Ποντίκα, η οποία μεταδίδεται κάθε Σαββάτο και Κυριακή στη 1 το μεσημέρι από το Πρώτο Πρόγραμμα της ΕΡΤ στους 91,6 και 105,8. Η συζήτηση αναπτύχθηκε φυσικά γύρο από τα οχήματα Skoda, τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι κάτοχοι τους, τι θα θέλαμε να αλλάξει και φυσικά έγινε και η ανακοίνωση του
νέου μας EVENT. Tο κλίμα στο ραδιομέγαρο της ΕΡΤ πολύ ωραίο εντός και εκτός στούντιο και σίγουρα ήταν μία πρωτόγνωρη εμπειρία για εμάς !
ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΑΚΡΟΑΣΗ !!!
0 σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου