ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ: SERVICE ΣΕ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ Η ΟΧΙ ?
Μπορείτε να ψηφίσετε ανώνυμα. Η ψηφοφορία θα διαρκέσει έως τις 15 Δεκέμβρη. Αν θέλετε μπορείτε να αφήσετε και το σχόλιο σας. Σχόλια υβριστικά ή εριστικά δεν θα δημοσιεύονται. Αντιθέτως είναι καλό να αναπτυχθεί ωραίος και επικοδομητικός διάλογος, ή να αναφέρεται τα παράπονα σας.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj7yQSewgFnjlX-9VXLImZliRLVJU-bu_v3zW6BEV5gx-qx9__oGTLvee5Dutb9tznTwQsYboxEZm9q9VWkPLuGCCzlgGOCJq-U3BNnqIVzpv6c3JadHXipGfEXdJ3kiXHG8lQBKVFUquxK/s1600/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF+%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82+(1).jpg)
SERVICE ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Η ΟΧΙ ?
ΕΙΣΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ/Η ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ?
0 σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου